Unicum Duo toernooi

Uitnodiging:

Toernooi Reglement Unicum Duo Team toernooi 2016 1. data en tijd.

De keuze van de dag is vrij:

Zaterdag 9 januari 2016 van 10.00 – 17.00 uur

Zondag 10 januari 2016 van 10.00 – 17.00 uur

Locatie: TTV Unicum, Kalanderstraat 19A Geldrop, tel. 040 2852119 2.

Spelsysteem:

– Teams van 2 spelers.

Ieder speelt per teamwedstrijd 1 enkelspel en een dubbelspel Totaal 3 wedstrijden per teamwedstrijd.

– De teams worden in meerkampen ingedeeld. Er worden maximaal 32 teams per dag toegelaten.

– Indeling vindt zoveel mogelijk op sterkte plaats. Bij grote verschillen in sterkte wordt aan de sterkste teams per wedstrijd een handicap toegekend. De handicap is 1 punt per klasse plus 1 punt. Maximale handicap is 7 punten. In de dubbels wordt uitgegaan van het gemiddelde van de 2 teamgenoten. De toernooileiding bepaalt de handicap.

– Alle wedstrijden (enkel en dubbel) worden gespeeld in best of drie (2 gewonnen games).

– Wedstrijden volgens NTTB regels.

– Uitgangspunt is dat de teams zoveel mogelijk wedstrijden spelen.

– Afhankelijk van het aantal deelnemers bepaalt de toernooileiding de indeling poules.

– Er zijn diverse originele prijzen te winnen.

– Het toernooi staat open voor jeugd en senioren. Deelnemers zijn vrij om te bepalen met wie ze inschrijven.

Inschrijving:

Per e-mail: duoteamtoernooi@gmail.com u krijgt een bevestiging. Uiterste inschrijfdatum: 20 december 2015, of eerder als het toernooi is volgeboekt

Inschrijfgeld: € 5,00 p.p . Te betalen op de gekozen dag bij binnenkomst 4. Toernooileiding Ton van Happen, Paul Tholenaars, Athur Peeters, Niels Vervest en Ad Teuwens

Initiatiefnemer: Ad Teuwens.

Ingezonden door Thijs de Wildt.

NATIONALE SENIOREN MEERKAMPEN

Op 29 november 2015 is de eerste ronde van het Nationale Senioren Meerkampen 2015-2016 toernooi. Voor meer informatie en inschrijven kan je terecht op de website van de NTTB.

Het is op dit moment nog niet bekend op welke locatie(s) het toernooi gehouden wordt.

Data:

1st ronde: zondag 29 november
2e ronde: zondag 13 december 2015
Halve Finale: zondag 28 februari 2016
Finale: 27 maart 2016

 

Rijnsoever Schafeltennistoernooi

Rijnsoever Schafeltennistoernooi

Zaterdag 19 december 2015

Supporters van het SCHafeltennis:

Datum : Zaterdag 19 december 2015

Aanvang : 9.30 uur

Zaal open : 8.45 uur

Locatie : Verenigingsgebouw Tafeltennisvereniging Rijnsoever,

De Krom 57B, 2221 KK, Katwijk.

Toernooi-opzet : Deelnemers spelen elke ronde 2 snelschaakpartijen met 5 minuten per persoon per partij, en daarna tegen dezelfde tegenstander 4 tafeltennisgames (tot de 11). Er wordt geschaakt met digitale klokken. Totaal worden 7 ronden gespeeld, waarbij de computer de indeling van elke volgende ronde bepaalt op basis van de ranglijst van dat moment. Toernooi is voor senioren en oudere jeugd.

Catering : Ontvangst met gratis koffie en cake. Elke deelnemer krijgt gratis 3 consumptiebonnen en een gratis lunch met broodjes, melk, vruchtensap en fruit. Overige consumpties tegen vriendelijke verenigingsprijzen aan de bar.

Inschrijving : Inschrijvingen via emailadres: voorzitter@ttvrijnsoever.nl Deelnemers krijgen een bevestigings-email. Inschrijving is definitief na ontvangst inschrijfgeld. A.u.b. naam, tafeltennisklasse, schaakrating, vereniging en geboortedatum vermelden in de email !

Inschrijfgeld : 16,50 euro per persoon, uiterlijk 4 december 2015 te voldoen op

Bankrekeningnummer NL96 RABO 036.46.50.621 t.n.v. Rijnsoever Tafeltennisvereniging te Katwijk o.v.v. SCHafeltennistoernooi en naam deelnemer.

Prijzen : In natura.

De winnaar ontvangt voor 1 jaar de 63 cm hoge Causa Effectus Wisselbeker.

Beperking deelname : Inschrijving op volgorde van binnenkomst. Deelnemers moeten in staat zijn

te schaken met een schaakklok en te tafeltennissen.

 

Informatie & organisatie : Ed Bruinen

voorzitter@ttvrijnsoever.nl

06-30493419 (mobiel)

 

ingezonden door: Thijs de Wildt

 

ELAR Toernooi 2015 – MTTV Meerkerk 17 oktober 2015

Net als de voorgaande edities zal er worden gespeeld volgens het zgn. “Zwitsers systeem” bij het Elar toernooi. Dit betekent dat alle senioren in dezelfde grote poule komen te zitten en alle junioren ook. Je kunt in principe dus iedereen tegen komen. Uiteraard wordt wel rekening gehouden met de speelsterkte, maar als je goed presteert op het toernooi, krijg je vanzelf sterkere tegenstanders en dus interessantere wedstrijden. Omgekeerd als je wat minder presteert, krijg je wat zwakkere tegenstanders, zodat er toch voldoende spelplezier blijft. Met dit systeem spelen we een aantal ronden, waarbij iedereen dus evenveel moet spelen. Je bent dus nooit na een paar wedstrijden al uitgespeeld. Na deze ronden “Zwitsers” worden er per toernooiklasse nog finalewedstrijden gespeeld.

Meer informatie:

ELAR Tafeltennisstoernooi 2015 MTTV Meerkerk – Uitnodiging

Interlanddagen 2015 in Culemborg

Op dinsdag 15 en woensdag 16 vindt er een interessant evenement plaats bij TTV Gispen in Culemborg: de interlanddagen.

De speelzaal van Gispen wordt omgetoverd tot een professionele speelarena, compleet met een ITTF goedgekeurde speelvloer en tribunes.

Programma:

15 september 14:00 : Oud-internationals games Een toernooi met de topspelers van toen.

15 september 19:00 : Dames interland Ons nationale damesteam speelt een oefenwedstrijd van hoog niveau tegen het nationale damesteam van Kroatië. In ons team spelen onder andere Li Jie en Britt Eerland.

16 september 16:00 : Meisjes junioren interland Een oefenwedstrijd van meisjes tot 16 jaar.

16 september 19:00 : Para interlands Tafeltennis door zogenaamde para’s (spelers met een lichamelijke beperking).   Entree: 5 euro per dagdeel. Hierbij krijgt u 3 consumptiebonnen. Per saldo is de entree dus gratis! Tickets kunnen alleen online gekocht worden op www.ttvgispen.nl. Meer informatie vindt u op www.ttvgispen.nl

Wilt u op de hoogte blijven? Like dan onze Facebookpagina’s: www.facebook.com/ttvgispen en zoek op Facebook naar “interlanddagen”.

U komt toch ook?   De organisatie zou het waarderen als u dit bericht verder verspreidt binnen uw vereniging.

Met vriendelijke groet,   Jeroen van den Berg TTV Gispen Namens de organisatie van de Gispen Interlanddagen.

ingezonden door Thijs de Wildt.

Voorlopige competitieindeling najaar 2015

De speeldata en indeling is bekend voor najaar 2015.

Poules Regulier

Merwestad 1
(4e klasse, Poule G)
Merwestad 2
(5e klasse – Poule B)
Merwestad 3
(5e klasse – Poule G)
Workum 3Atlantic 2MTTV 3
Shot ’65Papendrecht 10TaLaNi 3
Sliedrecht Sport 5Dordrecht 5Lekponders 2
HTV 3Effekt 77Papendrecht 11
TTVA 2Het Centrum 5
Merwestad 4
(6e Klasse – Poule D)
Merwestad 5
(6e klasse – Poule D)
TTVA 5TTVA 5
Dordrecht 6Dordrecht 6
Merwestad 5Merwestad 4
MTTV 4MTTV 4
Papendrecht 13Papendrecht 13

Poules Duo

Merwestad 6
(4e klasse – Poule J)
Merwestad 7
(5e klasse – Poule F)
Merwestad 8
(6e klasse – Poule I)
Alexandra ’66 10NTTC 6NTTC 7
DFC 2Smashing 86 2Taveba 5
Dordrecht 10Drivers 1Trefpunt 3
Boomgaardshoek 2Serve 71 3Drivers 2
Het Centrum 1Alexandria ’66 7Alexandria ’66 14

Speeldata seizoen 2015 – 2016

Najaar 2015

Senioren afdelingSenioren landelijkJeugd afdelingJeugd landelijk
1e ronde7 t/m 12 sept 1e ronde 12 sept1e ronde12 sept 1e ronde 12 sept
2e ronde14 t/m 19 sept 2e ronde 19 sept2e ronde19 sept 2e ronde 19 sept
3e ronde21 t/m 26 sept 3e ronde 26 sept3e ronde26 sept 3e ronde 26 sept
4e ronde28 sept t/m 3 okt 4e ronde   3 okt4e ronde  3 okt 4e ronde   3 okt
5e ronde5 t/m 10 okt 5e ronde 10 okt5e ronde10 okt 5e ronde 10 okt
rustweek12 t/m 17 okt rustweek 17 oktrustweek17 okt rustweek 17 okt
6e ronde19 t/m 24 okt 6e ronde 24 okt6e ronde24 okt 6e ronde 24 okt
7e ronde26 t/m 31 okt 7e ronde 31 okt7e ronde31 okt 7e ronde 31 okt
8e ronde2 t/m 7 nov 8e ronde   7 nov8e ronde  7 nov 8e ronde   7 nov
rustweek9 t/m 14 nov rustweek 14 novrustweek14 nov rustweek 14 nov
9e ronde16 t/m 21 nov 9e ronde 21 nov9e ronde21 nov 9e ronde 21 nov
10e ronde23 t/m 28 nov10e ronde 28 ov10e ronde28 nov 10e ronde 28 nov

Voorjaar 2016

Senioren afdelingSenioren landelijkJeugd afdelingJeugd landelijk
1e ronde25 t/m 30 jan 1e ronde 30 jan1e ronde30 jan 1e ronde 30 jan
2e ronde1 t/m 6 feb 2e ronde   6 feb2e ronde  6 feb 2e ronde   6 feb
rustweek8 t/m 13 feb rustweek 13 februstweek13 feb rustweek 13 feb
rustweek15 t/m 20 feb rustweek 20 februstweek20 feb rustweek 20 feb
3e ronde22 t/m 27 feb 3e ronde 27 feb3e ronde27 feb 3e ronde 27 feb
4e ronde29 feb t/m 5 mrt 4e ronde   5 mrt4e ronde  5 mrt 4e ronde   5 mrt
5e ronde7 t/m 12 mrt 5e ronde 12 mrt5e ronde12 mrt 5e ronde 12 mrt
7e ronde14 t/m 19 mrt (ma) rustweek 19 mrtrustweek19 mrt rustweek 19 mrt
6e ronde14 t/m 19 mrt (vr)6e ronde26 mrt 6e ronde 26 mrt
6e ronde21 t/m 26 mrt (ma t/m do+za) 6e ronde 26 mr7e ronde  2 apr 7e ronde   2 apr
7e ronde28 mrt t/m 2 apr (di t/m za) 7e ronde   2 apr8e ronde  9 apr 8e ronde   9 apr
8e ronde4 t/m 9 apr 8e ronde   9 apr rustweek16 apr 9e ronde 16 apr
9e ronde11 t/m 16 apr 9e ronde 16 apr 10e ronde23 apr 10e ronde 23 apr
10e ronde19 t/m 23 apr 10e ronde 23 apr   9e ronde30 apr

 

De volledige indeling vindt je hier.

Gerard van Alten bokaal (laatste speelronde en einduitslag).

Beste leden,

De Gerard van Alten trofee werd dit jaar (weer) gewonnen door Emre Ulusoy.

De tweede en derde plaats werden opgeëist door respectievelijk Gerrit Zwang en Salar Faraj.

Proficiat !!!

                            

 Onderstaand vind je de uitslagen van de gespeelde wedstrijden op de laatste speeldag en het eindtotaal van de behaalde punten.

  • Je kunt zelf zien op welke plek je bent geëindigd. De lijst werd eerder op de algemene ledenvergadering opgelezen en de te winnen bekers werden overhandigd door Dicky Bakker. Ieder speelde 23 partijen.

De lijst is weergegeven zoals de prestaties werden geleverd.

plaatsNaamtotaal puntentm ronde 1920e ronde21e ronde22e ronde23e ronde24e ronde25e ronde26e ronde27e ronde28e ronde29eronde
1Emre452 2742121172114 21212121
2Gerrit4452772121212121212121
3Salar44029321212121212121
4Thijs433316212121211815
4Stefan J/Henk433263212121212112211715
6Stefan B43230412212019201521
7Ulrich4292672121212121212115
8Maurice4282742121192121211515
9Desmond4263031021821212121
10Bert4243152116211316148
11Irma42330021131516211621
11Theun42328720211918202117
13Rob4222832010212116131721
14Jaap42028212212121212121
15Theo4162782111132113211721
16Leo40329211102119211217
17Linda400265619211914142121
18Menno397255211720182121168
19Ger39328311141121211517
20Lenny39127116171518172017
21Hans3872781119172116421
22Ruud36823881482120211721
23Gerard3672426192121201721
24Tim338257810111342015

Het eerstvolgende te spelen onderlinge toernooi is na de reguliere najaarscompetitie en gaat om de “Theo Schilthuizen bokaal”.

Gerrit.

Algemene Ledenvergadering en vakantietraining

Beste leden,

 

Op dinsdag 30 juni is de algemene ledenvergadering, om 20.00 uur gehouden.

 

Verder is op donderdag 9 juli de laatste trainingsdag van het seizoen 2014-2015.

 

Maar in de vakantie van 14 juli tot en met 18 augustus kan er nog op de dinsdagen getraind worden vanaf 19.30 uur tot 23.00 uur.

 

Ingezonden door Jaap.

Onderlinge competitie (Gerard van Altenbokaal) gespeeld in het voorjaar 2015

Beste leden,

Op 9 – 16 en 23 juni 2015 werd er weer gestreden om de Gerard van Altenbokaal in de vorm van een onderlinge competitie voor leden van de TTV Merwestad. De wedstrijden begonnen om 20.00 uur. Deelnemende leden = 24  (hoge opkomst!).

Jullie werden op deze avonden verwacht om 19.30 uur zodat er tijd was om de tafels, ballenvangers en scheidsrechter-tafels te plaatsen en nog wat in te spelen. Vervolgens werden de spelregels uitgelegd en slimme vragen beantwoord. Maar hieronder volgde alvast een tipje van de sluier.

Op veler verzoek werd deze strijd gestreden als dubbelspel. Het was de bedoeling dat je steeds met een verschillende partner speelde tegen ook steeds verschillende tegenstanders. Ik hoopte dan ook dat er geen afzeggingen kwamen omdat dat de vooraf opgestelde structuur totaal zou worden aangetast.

Mocht je, in afwijking van je deelname-opgave, toch onverhoopt een avond niet kunnen deelnemen dan moest je zorgen voor een vervanger.

Spelregels waren:

We spelen per game tot 21 punten. De op het formulier vermelde scheidsrechter bepaald wie er opslaat op de wijze zoals zoals in de reguliere competitie plaatsvind. Om de vijf punten wordt gewisseld van opslag.  Zodra één koppel 21 punten heeft gescoord worden deze 21 punten door de scheidsrechter op het wedstrijdformulier genoteerd. De op dat moment behaalde punten door de tegenpartij worden eveneens op het formulier weggeschreven. We gaan dus, afwijkend, niet eindigen met minimaal twee punten verschil !!! Dit om te voorkomen dat wedstrijden enorm in tijd gaan uitlopen, en om de scores onderling zuiver te houden.

De behaalde punten worden, na iedere speelavond, door de wedstrijdleiding bij het individueel behaalde puntentotaal bijgeschreven. Er kan dus maar één speler de wisselbeker “Gerard van Altenbokaal” winnen. Daarnaast zijn er voor de nummers één tot en met drie ook een mooie trofee te winnen om te behouden.

Er wordt per ronde op vijf tafels gespeeld. Op het wedstrijdformulier vind je je tafelnummer, je speelmaatje en wie de scheidsrechter is. De scheidsrechters halen de wedstrijdformulieren op bij de wedstrijdleiding en leveren deze ook weer, volledig ingevuld, in.

Pas na het inleveren van alle vijf de ingevulde wedstrijdformulieren worden de wedstrijdformulieren van de tweede ronde uitgereikt enzovoort. Zo zullen we steeds gelijk op gaan en niet moeten wachten op anderen die nog aan het spelen zijn en is er minder reuring.

Ik ga er van uit dat per ronde ongeveer 15-20 minuten benodigd is.  Een wedstrijd tot 21 punten, formulieren verzorgen, even rusten, plassen, overleggen en evaluatie enz.

Plusminus 8 rondes per avond met een drinkpauze na vier rondes.  Je speelt dan per avond 7-8 partijen tot 21 punten !!! (1 x scheidsrechteren). Met 24 deelnemers speel je in drie wedstrijddagen 23 partijen.

Indien dit niet haalbaar is wordt in de loop van het toernooi bijgespijkerd.

De bekeruitreiking en vermelden van de behaalde punten geschiedt op de ledenvergadering op 30 juni 2015.

Ik hoop op een gezellig en sportief toernooi.

Veel succes

Gerrit.

 

 

 

Algemene ledenvergadering op dinsdag 30 juni 2015

De algemene ledenvergadering is gepland op dinsdag 30 juni 2015 in het gebouw van Sport+.

De agenda van deze vergadering en de notulen van de vorige vergadering worden aan jullie te zijner tijd gemaild evenals de aanvangstijd e.d.

Op deze avond wordt niet gespeeld.

Zoals jullie al weten heeft Jaap aangegeven dat hij zich bij de volgende algemene ledenvergadering niet herkiesbaar zal stellen als voorzitter. Dit betekent dat we nu alvast op zoek zijn naar iemand die deze rol vanaf juli 2015 wil gaan vervullen. Iedereen die mogelijk interesse heeft om een steentje bij te dragen aan de vereniging kan dit aangeven bij een bestuurslid. Voor meer informatie over de inhoud kun je uiteraard terecht bij Jaap.

Ook wordt uitgekeken naar een gegadigde die zich de taak van de sponsoring op zich wilt nemen. Gerrit heeft inmiddels bij de voorzitter aangegeven deze taak na 6 jaar over te willen dragen. Hij zal uiteraard wel blijven trachten om de huidige sponsoren te behouden. Ook dit kan je aangeven bij een bestuurslid en voor informatie hierover kun je uiteraard terecht bij Gerrit.

Tot zover deze mededeling.