Voorlopige competitieindeling najaar 2015

De speeldata en indeling is bekend voor najaar 2015.

Poules Regulier

Merwestad 1
(4e klasse, Poule G)
Merwestad 2
(5e klasse – Poule B)
Merwestad 3
(5e klasse – Poule G)
Workum 3Atlantic 2MTTV 3
Shot ’65Papendrecht 10TaLaNi 3
Sliedrecht Sport 5Dordrecht 5Lekponders 2
HTV 3Effekt 77Papendrecht 11
TTVA 2Het Centrum 5
Merwestad 4
(6e Klasse – Poule D)
Merwestad 5
(6e klasse – Poule D)
TTVA 5TTVA 5
Dordrecht 6Dordrecht 6
Merwestad 5Merwestad 4
MTTV 4MTTV 4
Papendrecht 13Papendrecht 13

Poules Duo

Merwestad 6
(4e klasse – Poule J)
Merwestad 7
(5e klasse – Poule F)
Merwestad 8
(6e klasse – Poule I)
Alexandra ’66 10NTTC 6NTTC 7
DFC 2Smashing 86 2Taveba 5
Dordrecht 10Drivers 1Trefpunt 3
Boomgaardshoek 2Serve 71 3Drivers 2
Het Centrum 1Alexandria ’66 7Alexandria ’66 14

Speeldata seizoen 2015 – 2016

Najaar 2015

Senioren afdelingSenioren landelijkJeugd afdelingJeugd landelijk
1e ronde7 t/m 12 sept 1e ronde 12 sept1e ronde12 sept 1e ronde 12 sept
2e ronde14 t/m 19 sept 2e ronde 19 sept2e ronde19 sept 2e ronde 19 sept
3e ronde21 t/m 26 sept 3e ronde 26 sept3e ronde26 sept 3e ronde 26 sept
4e ronde28 sept t/m 3 okt 4e ronde   3 okt4e ronde  3 okt 4e ronde   3 okt
5e ronde5 t/m 10 okt 5e ronde 10 okt5e ronde10 okt 5e ronde 10 okt
rustweek12 t/m 17 okt rustweek 17 oktrustweek17 okt rustweek 17 okt
6e ronde19 t/m 24 okt 6e ronde 24 okt6e ronde24 okt 6e ronde 24 okt
7e ronde26 t/m 31 okt 7e ronde 31 okt7e ronde31 okt 7e ronde 31 okt
8e ronde2 t/m 7 nov 8e ronde   7 nov8e ronde  7 nov 8e ronde   7 nov
rustweek9 t/m 14 nov rustweek 14 novrustweek14 nov rustweek 14 nov
9e ronde16 t/m 21 nov 9e ronde 21 nov9e ronde21 nov 9e ronde 21 nov
10e ronde23 t/m 28 nov10e ronde 28 ov10e ronde28 nov 10e ronde 28 nov

Voorjaar 2016

Senioren afdelingSenioren landelijkJeugd afdelingJeugd landelijk
1e ronde25 t/m 30 jan 1e ronde 30 jan1e ronde30 jan 1e ronde 30 jan
2e ronde1 t/m 6 feb 2e ronde   6 feb2e ronde  6 feb 2e ronde   6 feb
rustweek8 t/m 13 feb rustweek 13 februstweek13 feb rustweek 13 feb
rustweek15 t/m 20 feb rustweek 20 februstweek20 feb rustweek 20 feb
3e ronde22 t/m 27 feb 3e ronde 27 feb3e ronde27 feb 3e ronde 27 feb
4e ronde29 feb t/m 5 mrt 4e ronde   5 mrt4e ronde  5 mrt 4e ronde   5 mrt
5e ronde7 t/m 12 mrt 5e ronde 12 mrt5e ronde12 mrt 5e ronde 12 mrt
7e ronde14 t/m 19 mrt (ma) rustweek 19 mrtrustweek19 mrt rustweek 19 mrt
6e ronde14 t/m 19 mrt (vr)6e ronde26 mrt 6e ronde 26 mrt
6e ronde21 t/m 26 mrt (ma t/m do+za) 6e ronde 26 mr7e ronde  2 apr 7e ronde   2 apr
7e ronde28 mrt t/m 2 apr (di t/m za) 7e ronde   2 apr8e ronde  9 apr 8e ronde   9 apr
8e ronde4 t/m 9 apr 8e ronde   9 apr rustweek16 apr 9e ronde 16 apr
9e ronde11 t/m 16 apr 9e ronde 16 apr 10e ronde23 apr 10e ronde 23 apr
10e ronde19 t/m 23 apr 10e ronde 23 apr   9e ronde30 apr

 

De volledige indeling vindt je hier.

Tags:, ,